Přihlášení k odběru novinek

SPAGYRICKÁ BIO KOSMETIKA

Nyní si můžete zakoupit:

Meditace Písně Obrazy

SEDMÉ NEBE ONLINE

Poznavam svou pravdu a zustavam s ni ve spojeni

 

 I n d i v i d u á l n í   p é č e   p r o   ž e n y ,   m u ž e   i   p á r y 

n y n í  O N L I N E

 z    p o h o d l í   v a š e h o   d o m o v a  :)

  

I když se v této pohnuté době nemůžeme potkat osobně, jsem vděčná že existují techonologie, díky nimž vám mohu nabídnout setkání ONLINE, a to buď po Skypu nebo Zoomu :)

Už s tím mám výbornou zkušenost, nemusíte mít obavy, že to nebude fungovat, náš niterný svět je stejně reálný, ať jsme navzájem jakkoli daleko :) Energie  nezná hranic.

Budete k tomu potřebovat jen počítač s interneterm a pohodlný, nerušený prostor.

Přeji vám klidnou mysl a důvěru ve vše, co nového k nám přichází. Těším se na setkání s vámi :)

 

Cokoliv vás nyní trápí, jste vítáni… Každé životní období přináší specifické výzvy, které nám přinášejí svá hluboká učení… abychom jimi dobře prošli, je nám někdy zapotřebí nezaujaté podpory, sdílení v bezpečné atmosféře nesouzení a bytí v přítomnosti, abychom se mohli spojit se svým vnitřním vedením a nalézat nové, nepoznané Cesty, kudy mají vést naše další kroky… Mohu vám nabídnout pomyslný klíč, který už možná dlouho hledáte, ke dveřím na tuto Cestu… ostatní už je na vás…

Má práce je intuitivní a může zahrnovat konzultaci, práci s energií, požehnání, modlitby, meditaci, práci s emocemi, katarzi, tanec, rituál, intuitivní konstelace, práci se zvukem, relaxaci, spočinutí a mnoho dalšího. Pokaždé to může být jiné. Vždy vycházím z přítomnosti a z toho, s čím konkrétní člověk v danou chvíli přichází.

Můžete přijít i v jakémkoliv stadiu těhotenství či s malým miminkem. V těchto obdobích budeme vším procházet jemně :)

 

 Kdy:

Jakýkoliv všední den, ideálně mezi 10 a 13 h. Můžete si sami předem zvolit délku setkání, a to 1 - 3 hodiny.

 

Cena - můžete si vybrat ze tří variant:

1) Dobrovolný příspěvek - ráda bych v tomto zlomovém čase podpořila všechny, pro které je tato situace náročná finančně a podporu  potřebují nejvíce.

2) Obvyklá cena - 1000 Kč za 1 hodinu.

 3) Dar -  budu vděčná těm z vás, kteří si to můžete dovolit a pošlete více, abyste naopak podpořili mně.

Věřím, že se tak nastolí rovnováha :)

Vždy po skončení si naciťte, jakou pro vás mělo Sedmé nebe hodnotu a jaké jsou Vaše možnosti a poté můžete zaslat na č.ú 2000816746/2010.

Platby v eurech ze zahraničí: č.ú. 2501724452/2010, IBAN CZ9820100000002501724452

Do poznámky uveďte "Sedmé nebe". Děkuji ze❤️

 

Storno podmínky:

Při zrušení dohodnuté konzultace méně než 48 h předem účtuji storno poplatek dle dohodnuté délky konzultace ve výši 25% .

Při zrušení méně než 24 h předem účtuji storno poplatek dle dohodnuté délky konzultace pouze ve výši 50%.

Děkuji za pochopení :) 

 

Objednání:

Telefonicky na č. 604 835 943 (možno i přes Messenger nebo WhatsApp) nebo mailem na tamara@cestazeny.cz.

Možnost dárkových poukazů.

 

Přeji vám klidnou mysl a důvěru ve vše, co nového k nám přichází. Těším se na setkání s vámi  :)

  

 Reference:

Sedmé nebe s Tamarou online pro mě bylo velice překvapivé. Přestože jsem četla sdílení klientek, jak to vše funguje i online, byla jsem velice skeptická. Přeci jen Tamary osobní přítomnost a léčivý dotek jsem zažila mnohokrát na živých akcích a říkala si, že bez toho to nemůže být ono. Potřebovala jsem ale od ní inspiraci a tak jsem si řekla, že i "povídání" bude fajn. :-) Na konci sezení jsem byla opravdu v šoku. Celé to proběhlo tak, jako kdyby Tamara byla skutečně se mnou u mě doma. Doteď jsem v úžasu, jak to fungovalo. :-) Bylo tam vše. Emoce, "dotek", tanec, hluboké propojení a léčení, Tamary hmatatelná 100% přítomnost.

Moc ti děkuji, Tamaro. Jsem ti opět a stále velice vděčná za tvou úžasnou práci.

Linda Malenovská, 20.10.2020

 

Co vše je možné? Super! Jsem vděčná za tu možnost Sedmé nebe online❤️Děkuji za úžasný zážitek a rozhodnutí jít dál ve své práci❤️ Tamara Melissa je důkazem, že to funguje na dálku. Sedmé nebe on-line.  Ano! Cítila jsem takovou energii tvořit a sílu pracovat dál v terapii. Hned jsem dostala dvě zprávy od klientů s přáním vidět a slyšet se! Ano! Jak se to ještě zlepší? Tvořte v nových možnostech on-line.

Věra Opletalová, 24.3.2020

 

Ahoj, SEDMÉ NEBE s Tebou je skutečným nebem, procházkou po cestě duše, kde lze v bezpečí a klidu prožít a vrátit se uvolněna a posilněna láskou, radostí. Připadám si jako po třetím porodu plná endorfinů. Krásný a milý zážitek. DĚKUJI Ti.

Jolana Synková, 26.3.2020

 

Milá Tamaro, děkuji za včerejší možnost Sedmého nebe online, byl to krásný, naplněný, léčivý čas jen pro mě z pohodlí domu, což je v dnešní době velmi vítaná příležitost.  Cítila jsem úžasnou energii a spojení, jako bychom seděly vedle sebe, děkuji, ráda se přihlásím znovu.
Radka  Růžová, 27.3.2020❤️

 

Milá Tamarko, chtěla bych Ti poděkovat za online setkání v Sedmém nebi. Příjemně mě překvapilo, že i online interakce může fungovat. Vnímala jsem, že část ve mně se uvolnila, rozpustila. Mohla jsem konečně po delší době brečet a cítit se blíž u sebe. Práce s vnitřním dítětem bude asi na delší dobu (zkouším i doma praktikovat Tvoje doporučení). Audio meditace je super! Zase mi to ukázalo jiný rozměr, jak je možné se vrátit do dětství. Zároveň mi to jde i bez nahrávky (i včetně brečení), pokaždé je to jiným způsobem. Přijde mi, že konečně by mi tohle mohlo pomoct :),  takže určitě budu ráda, když se budeme moct potkat znova, ať už online nebo "naživo" :)  Moc děkuji.  

Adéla, 30.3.2020

 

Krásný den všem. Ráda bych sdílela s vámi můj dnešní zážitek - Sedmé nebe online funguje naprosto stejně jako když jsem byla u Tamary na Sedmém nebi předtím (fyzicky). Díky technice (telefon pomocí aplikací WhatsApp s videohovorem) Tamara a já jsme seděly spolu... úplně stejně jako bychom seděly v jednom pokoji... a děly se zázraky. Nejsou žádné překážky a hranice. Jsem vděčná za vše. Tato možnost umožňuje nám všem jít dále. Děkujeme Tamaro :) Děkujeme, že umožňuješ Sedmé nebe dále i takhle :)

Anikó Horena, 31.3.2020

 

"Sedmé nebe" u Tamarky funguje přes Skype úplně stejně jako "Sedmé nebe" u Tamarky fyzicky. SÍLA!!! Děkuji!!! :)

Beáta Horena, 1.4.2020

 

Setkání online po skypu s Tamarkou bylo pro mně ohromně uzdravující, léčivé a objevné :) Jako v náruči maminky, která je laskavá, vlídná, naslouchající a v plné pozornosti ke všemu, co se ze mě "sypalo" :). Podařilo se mi zase víc si poskládat souvislosti mužského a ženského principu v souvislostech mého vnitřního světa a zároveň toho, co se aktuálně děje venku a na co se potřebuju zaměřit. například jsou to mé potíže s technikou nebo lépe řečeno malá ochota učit se pracovat s moderními technologiemi. A protože právě toto je mužský princip, prolomila se tato bariéra a já začínám oceňovat všechny jejich výhody. Pomalu, ale řece, jako když se dítě učí chodit.

Moc doporučuji všem využít možnosti pracovat s Tamarou a využít pro sebe maximálně její bohaté zkušenosti a hlavně její respektující a laskavé naladění. Propojení a pravidelné "rozhovory" s mou vnitřní ženou, mužem a hlavně dítětem, mně naplňuje radostí, pocitem bezpečí a spoustou úžasné energie :) Od Tamarky jsem dostala praktické rady a bez její úžasné meditace Vnitřní dítě určitě nejdu spát :) A zlepšily se moje vztahy s mamkou a taťkou :)

Radka Ondráčková, 1.4.2020

 

Milá Tamarko, jsem moc vděčná za to, že jsem se s Tebou mohla prostřednictvím technologií setkat a otevřít témata, která dlouho tížila moji duši. Je neskutečné, jak živé to setkání bylo a jak všechna ta energie léčení může proudit a proudí. Už teď cítím obrovské přijetí sebe sama a cítím proměnu, která se pomalu začíná uskutečňovat. Proměňuje se můj vztah k mému tělu, mám víc energie a skrze čištění sebe sama mám chuť čistit svůj domov, zbavovat se nepotřebného a tvořit prostor pro všechno nové, co přijde. Jsem vděčná za to, že mi tato doba dala možnost díky Tobě a Sedmému nebi tuto proměnu začít uskutečňovat.

Anna Dosedělová, 21.4.2020

 

Dobrý den, Tamaro. Pár dní jsem vstřebávala dojmy a prožitky, které ještě dojížděly po našem online setkání Sedmé nebe. Bylo to pro mne větší téma, než jsem myslela, a i teď po 5 dnech cítím, jak se to rovná. Jsem vděčná, že i v těchto časech jste našla cestu, jak být lidem nápomocná a k dispozici a je mi velmi sympatický Váš přístup dobrovolných příspěvků. Naše online setkání mělo stejnou váhu, jako bychom byly vedle sebe (i když to osobní setkání se nikdy nedá nahradit :) ). Ráda budu využávat této formy setkání do doby, než se opatření uvolní a moc děkuji za to, že tady prostě pro nás, co vás potřebujeme, jste :) Vřele doporučuji všem, co váhají. Jen doporučuji udělat si k tomu vhodné podmínky, aby vás nikdo nerušil a vy se mohla během hovoru maximálně uvolnit a zapomenout na to, že je to přes Skype... Jinak rozdíl poznat ani není.

Kateřina Bělešová, 22.4.2020

 

 

 

 

 

 

 

 
foto: Lakshmi a Robert Rambousek